Μηχανικούς ή Ηλεκτρολόγους για διαγνώστες στη Mercedes Benz

  • Τοποθεσία:
    Καρδίτσα Καρδίτσα Καρδίτσα Καρδίτσα , Θεσσαλία Θεσσαλία Θεσσαλία Θεσσαλία , Νομός Καρδίτσας Νομός Καρδίτσας Νομός Καρδίτσας Νομός Καρδίτσας , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
  • Μισθός:
    Συζητήσιμος
  • Τύπος:
    Πλήρη Απασχόληση
  • Δημοσίευση:
    πριν 2 ημέρες
  • Κατηγορία:
    Άλλη
  • Ημ. Λήξης:
    19 Νοεμβρίου 2019
  • Φύλο:
    Άνδρας, Γυναίκα, Κανένα

Η Ν. ΒΟΥΡΔΑΣ ΚΑΙ ΥΙΟΙ Α.Ε.Β.Ε. Εξουσιοδοτημένος διανομέας και επισκευαστής της Mercedes Benz , αναζητά:

Μηχανικούς ή Ηλεκτρολόγους για διαγνώστες στο τμήμα Φορτηγών

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση και επισκευή οχημάτων
  • Διάγνωση και επίλυση τεχνικών προβλημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο μηχανικού ή ηλεκτρολόγου αυτοκινήτων
  • προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ

Παροχές:

  • Πλήρη απασχόληση με πενθήμερα εργασία
  • Ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον και συνθήκες εργασίας

Αν πληρείς τις παραπάνω προϋποθέσεις και επιθυμείς να ενταχθείς στην ομάδα μας στείλε μας την αίτηση σου.