Πωλητής / πωλήτρια ανδρικής και γυναικείας ένδυσης (part time)

  • Τοποθεσία:
    Τρίκαλα Τρίκαλα Τρίκαλα Τρίκαλα , Θεσσαλία Θεσσαλία Θεσσαλία Θεσσαλία , Νομός Τρικάλων Νομός Τρικάλων Νομός Τρικάλων Νομός Τρικάλων , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
  • Μισθός:
    Συζητήσιμος
  • Τύπος:
    Μερική Απασχόληση
  • Δημοσίευση:
    πριν 4 ημέρες
  • Κατηγορία:
    Καταστήματα Λιανικής
  • Ημ. Λήξης:
    15 Μαρτίου 2020
  • Φύλο:
    Άνδρας, Γυναίκα, Κανένα

Περιγραφή Αγγελίας:

Αναζητούμε πωλητή / πωλήτρια να εργαστεί στην επιχείρηση μας, στο κατάστημα ανδρικής και γυναικείας ένδυσης στην πόλη των Τρικάλων.

  • Κύριες αρμοδιότητες είναι:
  1. Η άμεση και ευχάριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  2. Η σωστή τακτοποίηση και παρουσίαση των προϊόντων / ρούχων του καταστήματος
  3. Η υποστήριξη των υπολοίπων μελών της ομάδας του προσωπικού

  • Κύρια Προσόντα είναι:
  1. Να είσαι επικοινωνιακός / η
  2. Να έχεις θετική διάθεση
  3. Να έχεις την ικανότητα να ανταπεξέρχεσαι κάτω από συνθήκες πίεσης
  4. Επιθυμητή (όχι απαραίτητη) είναι η γνώση χρήσης Η/Υ και Αγγλικών

  • Παροχές :
  1. Σταθερός μισθός (+bonus)
  2. Ασφάλιση (Δώρα, Θερινή & Χειμερινή Άδεια)
  3. Δυναμικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  4. Συνεχή εκπαίδευση & επιμόρφωση

Εάν πληρείς τις παραπάνω προϋποθέσεις και επιθυμείς να γίνεις μέλος της ομάδας μας τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου σημείωμα!

Στείλε μας την αίτηση σου σήμερα!

Αποστολή αίτησης (βιογραφικό σημείωμα με φωτογραφία) μέσω Jobmap.gr