ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ/ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

  • Τοποθεσία:
    Μεταμόρφωση Μεταμόρφωση Μεταμόρφωση Μεταμόρφωση , Αττική Αττική Αττική Αττική , Νομός Αττικής Νομός Αττικής Νομός Αττικής Νομός Αττικής , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
  • Μισθός:
    Συζητήσιμος
  • Τύπος:
    Πλήρη Απασχόληση
  • Δημοσίευση:
    πριν 2 μήνες
  • Κατηγορία:
    Άλλη
  • Ημ. Λήξης:
    7 Ιανουαρίου 2020
  • Γλώσσες:
    Ελληνικά

Η εταιρία G4S Security Systems & Monitoring Services (Greece) SA μέλος του Πολυεθνικού Ομίλου εταιριών G4S, κορυφαίου παγκοσμίως στην παροχή υπηρεσιών ασφαλείας και εισηγμένου στο FTSE 100, ζητά να προσλάβει

ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Κωδ.: TECH 01-19

Περιοχή: Μεταμόρφωση

Η θέση υπάγεται στον κλάδο των Συστημάτων Ασφαλείας με κύριες αρμοδιότητες:

  • Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας σε οικιακούς χρήστες και εταιρικούς πελάτες.
  • Διενέργεια συντηρήσεων συστημάτων και εγκαταστάσεων ασφαλείας
  • Την ορθή έκδοση και συμπλήρωση των παραστατικών διακίνησης υλικών καθώς και όλων των εντύπων που σχετίζονται με τις εγκαταστάσεις και συντηρήσεις.
  • Επικοινωνία με τον πελάτη στα πλαίσια των καθηκόντων του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής Ηλεκτρονικών ή Ηλεκτρολόγων.
  • Άδεια Εργασίας Υπηρεσιών Ασφαλείας (Security)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Διαρκή εκπαίδευση στις τεχνολογικές εξελίξεις του χώρου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης και σταδιοδρομίας σε έναν από τους μεγαλύτερους πολυεθνικούς οργανισμούς.

Αν επιθυμείτε να κάνετε καριέρα στη μεγαλύτερη εταιρεία Συστημάτων Ασφαλείας με ηγετική θέση στην αγορά και πληρείτε τις παραπάνω προϋποθέσεις, τότε μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας μέσω του jobmap.gr ή στο cv@gr.g4s.com αναφέροντας απαραίτητα τον κωδικό της θέσης [TECH 01-19].

Περιοχή