Ανάπτυξη λογισμικού

  • Τοποθεσία:
    Αθήνα Αθήνα Αθήνα Αθήνα , Νομός Αττικής Νομός Αττικής Νομός Αττικής Νομός Αττικής , Αττική Αττική Αττική Αττική , Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα Ελλάδα
  • Μισθός:
    Συζητήσιμος / ανά μήνα
  • Τύπος:
    Μερική Απασχόληση
  • Δημοσίευση:
    πριν 2 μήνες
  • Κατηγορία:
    Πληροφορική
  • Ημ. Λήξης:
    17 Νοεμβρίου 2018
  • Γλώσσες:
    Αγγλικά

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας

Ζητείται Software Developer από εταιρεία πληροφορικής στο κέντρο της Αθήνας, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της πληροφορικής από το 1995 προσφέροντας ολοκληρωμένες λύσεις μηχανογράφησης.
Στα πλαίσια ανάπτυξης αλλά και διερεύνησης αναγκών του υπάρχοντος πελατολογίου μας ζητείται υποψήφιος για τη θέση Ανάπτυξη και Υποστήριξη Εφαρμογών.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη λογισμικού
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών

Προσόντα Υποψηφίου (Απαραίτητα και / ή Επιθυμητά)

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ σχετικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητές Γνώσεις : VB.NET , Angular 1.x , TypeScript ,C# ,ASP.NET Web Api (HTTP REST) ,MS SQL SERVER , SQL SERVER , Entity Framework
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής συνεργασίας
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Περιοχή

Η θέση εργασίας έχει λήξει.